Malta Jacobs Krönung kava gaminama iš kruopščiai atrinktų ir rūpestingai paskrudintų kavos pupelių. Kerintis kavos aromatas išsaugomas iki pat tos akimirkos, kai kava atsiduria Tavo puodelyje. Už maltos Jacobs Krönung 250 g pakuotę gausi 2 monetas, o už 500 g – 4 monetas.

Tirpi išraiškingo skonio kava Jacobs Krönung – tai 100 % natūrali kava iš kruopščiai atrinktų kavos pupelių. Šiai kavai pagaminti naudojama pažangiausia džiovinimo šaldant technologija. Už 100 g indą gausi 3 monetas, o už 200 g – net 6 monetas.

Išskirtinio leidimo malta kava Golden Edition – tai šimtmetį puoselėtas skonis ir aromatas. Už 500 g šios kavos gausi 4 monetas.

Jacobs Cronat Gold - 100 % natūrali tirpi kava rekomenduojama švelnesnio skonio mėgėjams. Už 100 g indą gausi 2 monetas, o už 200 g – 4 monetas.

Revoliucija kavos pasaulyje! Jacobs Krönung Millicano – tai unikalus tirpios ir maltos kavos derinys. Itin greitai ir patogiai paruošiama tirpi kava su išpuoselėtu maltos kavos skoniu ir aromatu! Už Jacobs Krönung Millicano gausi net 6 monetas.

Puikiai subalansuoto skonio balintos kavos gėrimas Jacobs 3in1 – kai kavos norisi ČIA ir DABAR! Už 10 pakelių kavos gėrimo maišelį gausi 2 monetas, o už 20 pakelių maišelį – 4 monetas.